TAMA

profesjonalna pralnia wodna

O firmie

Profesjonalna pralnia wodna TAMA działa na warszawskich Bielanach nieprzerwanie od 1997 roku. Długoletnia aktywna obecność na rynku usług pralniczych oraz bogactwo doświadczenia pozwala jej w pełni zaspokoić rosnące potrzeby i oczekiwania nawet bardzo wymagających Klientów.

Mamy przyjemność poinformować  Państwa, że Pralnia Wodna "TAMA" zmieniła siedzibę.

Nowy adres:    ul. Wólczyńska 133,  01-919 Warszawa.                                                             

Oferując pranie wodne i chemiczne oraz pranie z maglem, TAMA  współpracuje z wieloma lokalami gastronomicznymi, hotelami i pensjonatami oraz salonami kosmetycznymi i fryzjerskimi zlokalizowanymi na terenie miasta Warszawai okolic. Z jej profesjonalizmu korzystają również uczelnie wyższe takie jak seminarium duchowne i popularne kluby fitness.

Zatrudniając wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, wykorzystując najnowocześniejszy sprzęt pralniczy oraz rekomendowane środki czyszczące znanych producentów TAMA skutecznie usuwa trudne zabrudzenia i uporczywe plamy z sosów, wina oraz kosmetyków. Pracujemy 7 dni w tygodniu, realizujemy zlecenia na każdą skalę, a dzięki trzem nowoczesnym samochodom dostawczym dobrze uprane i uprasowane, elegancko złożone obrusy, pościel i ręczniki dostarczamy bezpośrednio do Klienta!

TAMA, jakość dla wymagających.